Volkswagen e-Golf
| Navigatie | Climate Control Bluetooth | Cruise Control Adaptive | Lichtmetalen Velgen |
Direct kopen, basisprijs: € 11.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.390,-
LEASEPRIJS: € 155,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.882,64 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen e-Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | | Navigatie | Climate Control Bluetooth | Cruise Control Adaptive | Lichtmetalen Velgen | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 13 februari 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 110.357 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XS-787-H |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur parelmoer
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- sperdifferentieel
- Spiegel-pakket
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- verwarmde voorruit
- zij airbag(s) voor